Viilimise iidne kunst

Varem või hiljem tunneb iga spordihull vajadust viilimise järele. Mõned trennis ainult selleks käivadki, et viilida saaks. Viilimine on definitsiooni kohaselt trenni ajal muude ehk trennist vajalikumate asjadega tegelemine. Mõni hakkab kohe trenni alguses viilimisega tegelema, mõni trenni keskel, mõni viilib kogu aeg.
Tuntumad viilimise võtted on näiteks saapa jalast võtmine ja mureliku pilguga saapa sisu kaemine, korduv paeltesidumine, riietusesemete seljastvõtmine ja tagasi selgapanemine, lobisemine, mõne oma jabura harjutuse juurde kinnijäämine, veepudeli juures käimine, treenerilt väga tähtsa nõuande küsimine, nina nuuskamine jne. Suured viilid tunneb juba kaugelt selle järgi ära, et nad ilmuvad trenni, ühes käes banaan ja teises veepudel.
viil
Samas viilivad ka treenerid. Ükskord juhtus näiteks selline lugu, et treener käsutas uisutajad ühte nurka flippi hüppama ja ise unustas ennast oma boyfriendiga jutustama. Eks umbes 15 minuti hüppamise järel hakkasid ka uisutajad viilima ning aset leidis kollektiivne viilimine. Sellest suurest viilimisest kõrvaleviilimiseks pidid kõige professionaalsemad viilijad aga hakkama omakorda põhimõtte pärast kohusetundlikult flippi hüppama.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s