Vana maailma riikides tehti sotid selgeks

Kui alustada altpoolt, siis Xavier Fernandez tegi seda jälle – tuli Hispaania kuningriigi meistriks. Tulemus oli 288,31. Xavier Raja tuli teiseks 213 punktiga ning kolmandaks tuli vormelisõitja nimega Felipe Montoya 210 punktiga. Kuna Sonia Lafuente enam ei uisuta ning ka teised Hispaania naised ei uisuta, siis naiste kategoorias jäid medalid jagamata.

Pika säärega saapa maal teenis naistest esikoha Carolina Kostner 222 punktiga. Tema on seega nüüd üheksakordne Itaalia meister. Teiseks tuli Giada Russo ning kolmandaks Elisabetta Leccardi. Meestest tuli esikohale Matteo Rizzo, teiseks Ivan Righini ja kolmandaks Maurizio Zantron.

Prantsusmaal tuli naiste meistriks juba neljandat korda Mae-Berenice Meite. Bluusisõpradele teadmiseks, et seekord Mae-Berenice bluusi ei kasutanud. Teise koha sai eelmise aasta meister Laurine Lecavelier ning kolmanda Lea Sema. Meestest tuli võitjaks Chafik Besseghier, teiseks Kevin Aymoz ning kolmandaks Romain Ponsart.

Saksamaal võitis teadagi Savtshenko. Meestest tuli meistriks Paul Fentz 231 punktiga, Peter Liebers tuli 209 punktiga teiseks ning Catalin Dimitrescu 173 punktiga kolmandaks. Naiste üksiksõidu võitis Nicole Schott 177 punktiga, teiseks tuli Nathalie Weinzierl 166 punktiga ning kolmandaks Lea Johanna Dastich 162 punktiga.

Nelja riigi (Poola, Tšehhi, Slovakkia ja Ungari) meeste meistriks tuli poolakas Igor Reznichenko 200 punktiga, teiseks tšehh Jiri Belohradsky 189 punktiga ning kolmandaks Jiri noorem vend Matyas Belohradsky 186 punktiga. Kuigi Brezina iseenesest veel uisutab ja on selleks hooajaks kava ära õppinud, siis võistlustele ta end üles ei andnud. Küll aga tuli võistlema Michali noorem õde Eliška Brezinova, kes ka nelja riigi naiste üksiksõidu kinni pani 149 punktiga. Teiseks ja kolmandaks jäid ungarlannad Fruzsina Medgyesi ja Ivett Toth vastavalt 140 ja 136 punktiga.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s