Ootamatu huvi uisutamise vastu

Külm ilm on tekitanud palju jääd ja inimestel on tekkinud tavapärasest suurem huvi uisutamise vastu. Kui tavapäraselt on siin saidil 10 külastust päevas, siis viimasel neljal päeval on olnud üle 100 külastuse.

2ca3dd60-0cff-0130-94a1-005056960006
Niisiis. Kui teid huvitab küsimus, et kust uiske saab, siis kõik oleneb sellest, mida te teha tahate. Kui te kavatsete siiski palju kordi uisutada, siis soovitame osta ikkagi korralikud uisud (siitsamast saidilt saab neid). Nende hind algab paraku 160 eurost. Kui see hind teid praegu ära kohutas ja te ostate ikkagi maximast 30 euroga uisud, siis igal juhul tuleb ka maxima uiske teritada. Ka kaltsukatest leiab uiske aga ka neid tuleks teritada. Ilma teritamata uiskudega uisutamine ei ole üldse tark plaan. Teritada saab jäähallides ja see maksab ca 5 eurot. Siit edasi on väga loogiline küsimus, et kuidas hoida teritatud uiske nii, et nad kuhugi sisse ei lõikaks. Selleks on olemas spetsiaalsed riidest terakaitsed, mida võib ise õmmelda aga mida võib ka siit saidilt osta 4 euro eest.

Kui teil on huvi süveneda uisutamise kunsti põhjalikumalt, siis tuleks liituda mõne klubiga. Juhtiv iluuisutamise portaal uisud.ee soovitab liituda Tiiu Valgemäe Uisukooliga (www.tvuk.eu). Loomulikult maksab see ka raha, kusagil 100 eurot on klubi maks kuus (lastel maksab vähem, täiskasvanutel rohkem). Lohutuseks on see, et esimesed kaks trenni on tasuta ning teine pereliige saab 35% allahindlust.

Ja kui on mingeid spetsiifilisemaid küsimusi, siis neid võib kirjutada siia kommentaariumisse.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s